Víkendový dům pro rozvětvenou rodinu

K projektu jsme se dostali online. Oslovili nás Nikola s Alešem ve chvíli, kdy chtěli připravit dokumentaci pro stavební povolení pro objekt v kraji Vysočina

8 mil. Kč

14 dubna 2021

kraj Vysočina

Souhrn projektu

Novostavba domu je navržena pro rodinou rekreaci a v budoucnu bude hostit kompletní rodinu investorů, proto byl kladen důraz na vzdušný a prostorný obytný prostor. Ten je otevřen až do krovu a přechází do kryté terasy, která propojuje obytnou část a wellness. V přízemí domu je vlastní apartmán investorů, kteří mohou trávit v domě až několik měsíců v roce. V horním patře jsou situovány další tři ložnice.  

Dům je zachován v původní pozici, přitisknut štítem k přilehlé silnici. Všechny obytné prostory mají výhled do sadu nebo do dvora, kam je situován i vstup. K domu je doplněn objekt parkovacího stání,  terasa pod ořechem, ohništěm v sadu.  

Měřítkově objekt respektuje vesnickou zástavbu, zachovává kouzlo ovocného sadu a pracuje s novými materiály jako je plechová krytina, dřevěná větraná fasáda, venkovní dlažba aj. 

Investoři se aktuálně chystají se získaným stavebním povolením k realizaci stavby.  

Na čem pracujeme?

Soukromý hřebčín na jižní Moravě

Nový vybudování prostoru pro ustájení koní soukromých vlastníků s navazujícím zázemím a s možností příležitostného ubytování. 

Rodinné domy ve Škvorci

Rodinné domy ve Škvorci vznikli na základě zadání investora jako domy
s dvěm
a bytovými jednotkami kdy každá jednotka je do velikosti 120 m2.