O nás

Nabízíme vám spolupráci založenou na respektu a individuálním přístupu. Záleží nám na tom, abyste své finanční prostředky vynaložili efektivně, a dohlédneme na to i během stavby. Pracujeme nejmodernější metodikou BIM. V kontaktech máme všechny profese nutné pro zdárnou realizaci stavby i rekonstrukce a za své partnery se můžeme zaručit.  

modern-architecture-e1620293676183.jpg

Kdo jsme?

Jsme zkušený tým dvanácti hráčů, kteří se nezaleknou žádné výzvy. Na kontě máme více než 90 projektů a naše zkušenost zahrnuje i zakázky v miliardových investičních nákladech. To jsou však suchá fakta, která o nás mnoho neřeknou.  

Pohání nás vnitřní touha dělat věci jinak. Nejen profesionálně, ale i lidsky a s pochopením pro vaše přání. Váš nápad nechceme formovat k obrazu svému, chceme mu pomoci na svět v té nejdokonalejší možné podobě. Proto se postaráme o všechny kroky projektu – od první skici přes potřebná razítka až k předání hotové stavby. 

Nezaskočí nás žádná komplikace, která během projektování či stavby nastane. Zkušenosti z projektů pro veřejnou správu nás vyškolily v odolnosti, trpělivosti a zejména hospodárnosti.  

Nezáleží na tom, jak velký je váš investiční záměr. Vážíme si každého klienta, který je otevřen partnerskému rozhovoru a novým pohledům. 

Proč TE3S?

Kdo by neznal padající kostičky zkoušející hráčův postřeh a prostorovou představivost. Pro nás je takovou hrou projektování. V co nejkratším možném čase se snažíme poskládat do funkčního celku estetický dojem, technické provedení a optimální náklady.  

Pojďme skládat společně! 

Líbí se vám náš přístup k práci? Dejte nám vědět. Kancelář máme v Praze, ale můžeme za vámi přijet kamkoli. Probereme vaše plány a možná spolu vytvoříme něco zajímavého. 

O váš projekt se postaráme od nápadu až po kolaudaci

Studie

Projekt

Úřady

Realizace

Spolupráce nanečisto

Za minimální skicovné si můžete vyzkoušet, jak s klienty pracujeme. Když budete spokojení, půjdeme spolu dál. 

Na čem pracujeme?

Rodinné domy ve Škvorci

Rodinné domy ve Škvorci vznikli na základě zadání investora jako domy
s dvěm
a bytovými jednotkami kdy každá jednotka je do velikosti 120 m2.

Soukromý hřebčín na jižní Moravě

Nový vybudování prostoru pro ustájení koní soukromých vlastníků s navazujícím zázemím a s možností příležitostného ubytování. 

Víkendový dům na Vysočině

K projektu jsme se dostali online. Oslovili nás Nikola s Alešem ve chvíli, kdy chtěli připravit dokumentaci pro stavební povolení pro objekt na Vysočině