Komerční objekty

Bytové domy, rezidenční komplexy, administrativní budovy, inženýrské stavby a další developerské projekty zpracujeme profesionálně, rychle a přesně podle přání klienta.  

Co u nás najdete

Transparentnost

Naší zásadou je otevřená komunikace. Pravidla nastavujeme společně s developerem, společně řešíme i případné komplikace. Výstupy průběžně řešíme a diskutujeme. 

Flexibilitu

Dokážeme se přizpůsobit všem požadavkům klienta, ať už se týkají komunikace, zpracování dokumentace, nebo způsobu odevzdávání a kontroly.  

Komplexní služby

Na pozici generálního projektanta budeme koordinovat projekt od prvotního náčrtu až po kolaudaci. Zajistíme průzkumy, vyřídíme povolení a obstaráme komunikaci s úřady. Najdeme vám spolehlivé dodavatele stavby a dohlédneme na její realizaci. 

Inovativní metodiku BIM

Proces založený na chytrém 3D modelu pomáhá předcházet chybám a šetří investiční náklady. Umožňuje klientovi také dokonalý přehled o podobě projektu. 

Hospodárnost

Klientův rozpočet je pro nás alfou a omegou. Navrhujeme vždy tak, abychom respektovali klientovy finanční možnosti a požadavky. 

O váš projekt se postaráme od nápadu až po kolaudaci

Studie

Projekt

Úřady

Realizace

Na čem pracujeme?

Rodinné domy ve Škvorci

Rodinné domy ve Škvorci vznikli na základě zadání investora jako domy
s dvěm
a bytovými jednotkami kdy každá jednotka je do velikosti 120 m2.

Soukromý hřebčín na jižní Moravě

Nový vybudování prostoru pro ustájení koní soukromých vlastníků s navazujícím zázemím a s možností příležitostného ubytování. 

Víkendový dům na Vysočině

K projektu jsme se dostali online. Oslovili nás Nikola s Alešem ve chvíli, kdy chtěli připravit dokumentaci pro stavební povolení pro objekt na Vysočině.